Malkos

AETON-moki

AETON-SILTOS

Nedelsk-sutaupyk

Ar-girdejai

Malkos Vilniuje, Malkos Kaune, Malkos Klaipėdoje - parduodu malkas ir pristatau visoje Lietuvoje.  pagal Jūsų pageidavimą. Sausos malkos supakuotos malkų konteineriuose ar malkų maišuose Beržinės malkos, ąžuolinės malkos, uosinės malkos, malkų miksas – visos malkų rūšys. Malkos skaldytos, tad galėsite iškarto naudoti. Kokios malkų kainos? Kada pristatysiu? Kokias malkas geriausia rinktis židiniui? Klauskite, ir būtinai Jūms padėsiu.”

AETON

Malkos maišuose (malkos maišeliuose).

Malkos maišuose

Malkos maišuose

Kodėl verta rinktis malkas maišuose? - Patogu naudoti, atsinešti; - Malkos tvarkingai sudėtos; - Pristatome visoje Lietuvoje; - Sausos arba natūralios drėgmės malkos; - Platus malkų pasirinkimas - malkų miksas, beržinės malkos…; Sužinokite daugiau malkos maišeliuose.   Malkos konteineriuose

Malkos konteineriuose

Malkos konteineriuose

Kokios malkos supakuotos malkų konteineriuose? - Beržinės malkos; - Ąžuolinės malkos; - Uosinės malkos; Sužinokite daugiau malkos konteineriuse. Pristatome visoje Lietuvoje

Dažniausiai užduodami klausimai apie malkas

Ar pristatote malkas? Malkas pristatome visoje Lietuvoje. Malkos VilniujeMalkos Kaune, Malkos Panevėžyje. Kokiame mieste Jūs gyvenate? Užsisakykite malkas maišuose ar malkas kanteineriuose ir AETON pristatys Jūms į namus.

* * *

Kaip vyksta malkų pardavimas?

Išsirinkite malkų rūšį, pakavimo būdą ir tuomet užsisakykite produkciją. Kokias malkas geriausia rinktis? Koks pakavimo būdas geriausiai patenkins Jūsų poreikius? Skambinkite, išsiaiškinsime Jūsų situaciją ir padėsime apsispręsti.

* * *

Kokios malkų kainos?

Malkų kainos prisklauso nuo malkų rūšies, sausos ar natūralios drėgmės malkos, pakavimos būdo. Norite sužinoti kokias malkas geriausia pasirinkti būtent Jūms ir kiek tai kainuos? Rašykite arba skambinkite.

Tel. +370 604 549 24 

* * *

Ar parduodate sausas malkas?

Parduodame malkas ir pristatome visoje Lietuvoje. Sausos malkos, natūralios drėgmės malkos. Kokias malkas geriausia rinktis? Klauskite, patarsime.

* * *

Ar parduodate skaldytas malkas? Parduodame malkas skaldytas ir supakuotas malkų maišuose ar malkų konteineriuose. Skaldytos malkos puikus pasirinkimas – patogu, galima iškarto naudoti.

* * *

Kokias malkas geriausia rinktis? Malkų pasirinkimas priklauso nuo malkų paskirties. Malkos būna įvairių rūšių: beržinės malkos, ąžuolinės malkos, uosinės malkos, juodalksninės malkos, eglinės malkos ir t.t. Malkos skirstomos pagal kaitrumą. Yra trys kaitrumo grupės. Ar malkomis kūrensite kieto kuro katilą, židinį, pirtį ar tiesiog kepsite šašlykus? Paskambinkite, ir būtinai išsiaiškinsime Jūsų situaciją, patarsime.

* * *

Kokios malkos tinkamiausios šašlykinei? Tinkamiausios ir bene dažniausiai naudojamos beržo malkos, nors ne prastesnis yra ir juodalksnis. Jis tinka ir namams žiemą šildyti. Šašlykams kepti galima naudoti ir uosį, tačiau aš jo nerekomenduočiau, nes greičiau sudegs pati šašlykinė. www.aeton.lt malkos šašlykams      www.aeton.lt malkos saslykinei Kokios malkos kaitriausios? – Yra trys malkų kaitrumo grupės. Pirmajai, aukščiausiai, priskiriamas ąžuolas, beržas, uosis ir kiti kietieji lapuočiai (guoba, skroblas, vinkšna). Antroji kaitrumo grupė – juodalksnis, pušis, blindė. Trečioji – drebulė, baltalksnis, tuopa, eglė. Šašlykinėms tiks ir antros kaitrumo grupės medžiai. Spygliuočių malkų šašlykams kepti nerekomenduoja, nes jose yra sakų, šašlykų kvapas bus itin specifinis. Jau geriau – vaismedžių. O rūkant mėsą net patartina įdėti obels, ypač kriaušės, slyvos, vyšnios malkų. Jos priskiriamos aukščiausiai kaitrumo grupei, be to, mėsai suteikia išskirtinio kvapo. Dabar dažnai siaučiant vėtroms, laužančioms vaismedžių šakas ir verčiančioms ištisus medžius, jų patarčiau pasilikti malkoms.

Informacijos šaltinis: www.skrastas.lt

* * *

Kas tas kaloringumas ? Pirkdami malkas norime, kad jos būtų kuo kaitresnės ir ilgiau degtu. Malkų kaitrumas, tai ir yra plačiai vartojamas žodis – kaloringumas. Kaloringiausios yra pirmos kaitrumo grupės malkos.

* * *

Kam naudojamos malkos ?

 • Namų šildymui;
 • Židinio kūrenimui;
 • Mėsos ar žuvies rūkymui;
 • Maisto kepimui, šašlykų kepimu;
 • Pirties kūrenimui;

www.aeton.lt malkos židiniui www.aeton.lt zidinio malkos malkoswww.aeton.lt malkos pirciai

* * *

Kaip skirstomos malkos ? Malkos skirstomos pagal malkų kaitrumo grupes.

 1. kaitrumo grupė: beržo, uosio, ąžuolo, klevo, skroblo, guobos malkos.
Išskiria šilumos (~ 2,65 – 2,93 Kw)
 2. kaitrumo grupė: pušies, juodalksnio, blindės malkos. Išskiria šilumos (~ 2,15-2,21 Kw)
 3. kaitrumo grupė: eglės, drebulės, liepos, tuopos, gluosnio, baltalksnio, ievos malkos. Išskiria šilumos (~1,87 – 2,10 Kw).

* * *

Kokias malkas parduodate ?

 • Uosinės malkos;
 • Ąžuolinės malkos;
 • Beržinės malkos;
 • Minkštųjų lapuočių malkų derinys;
 • Skroblo malkos;
 • Pušinės malkos;
 • Alksnio malkos;
 • Juodalksnio malkos;
 • Eglinės malkos;
 • Drebulinės malkos;
 • Malkų miksas.

Turite klausimų? Tel.  +370 604 549 24