Malkos

Muse

AETON gamina ir parduoda aukštos kokybės sausas bei natūralios drėgmės lapuočių, spygliuočių malkas, skirtas kurenti kieto kuro katiluose, židiniuose, ugniakuruose.

Žaliavą malkoms paruošti perkame tik iš patikimų partnerių visoje Lietuvoje.

Kliento patogumui, paruoštas malkas pristatome visoje Lietuvoje, patogiu laiku, auksiniams klientams nemokamai iškrauname patogioje vietoje taip pat galime sunešti į malkinę.

Paruoštas malkas vežame nuosavu transportu.

Visuomet siūlome įsigyti visiškai sausų skaldytų malkų, kurias džioviname kondensacinėse medienos džiovyklose.

Išdžiovintų malkų drėgnumas būna iki 20 procentų.

Jūsų patogumui priimami individualūs užsakymai, galima pasirinkti medienos rūšį, rūšis, rąstelio supjovimo ilgi, skaldymo stambumą.

Malkos tinkliniuose maišeliuose

AETON-malkos-maiseliuose 

Kodėl verta rinktis malkas tinkliniuose maišeliuose  ? Malkos tvarkingai sudėtos, švaru, patogu naudoti, atsinešti. Malkos konteineriuose AETON-konteineriai Konteinerio vidiniai išmatavimai 1.85 m x 1 m x 1.16 m

Malkos konteineriuose

Malkos konteineriuose

Pristatome visoje Lietuvoje

Dažniausiai užduodami klausimai apie malkas

Ar pristatote malkas? Malkas pristatome visoje Lietuvoje. Kokiame mieste Jūs gyvenate ? Užsisakykite malkas maišuose ar malkas kanteineriuose ir AETON pristatys Jūms į namus.

* * *

Kaip vyksta malkų pardavimas ?

Išsirinkite malkų rūšį, pakavimo būdą ir tuomet užsisakykite produkciją. Kokias malkas geriausia rinktis ? Koks pakavimo būdas geriausiai patenkins Jūsų poreikius ? Skambinkite, išsiaiškinsime Jūsų situaciją ir padėsime apsispręsti.

* * *

Kokios malkų kainos?

Malkų kainos prisklauso nuo malkų rūšies, sausos ar natūralios drėgmės, pakavimos būdo. Norite sužinoti kokias malkas geriausia pasirinkti būtent Jūms ir kiek tai kainuos? Skambinkite žemiau nurodytais numeriais:

AETON-numeris

* * *

Kokias malkas geriausia rinktis?

Malkų pasirinkimas priklauso nuo malkų paskirties. Malkos būna įvairių rūšių: beržinės malkos, ąžuolinės malkos, uosinės malkos, juodalksninės malkos, eglinės malkos ir t.t. Malkos skirstomos pagal kaitrumą. Yra trys kaitrumo grupės. Ar malkomis kūrensite kieto kuro katilą, židinį, pirtį ar tiesiog kepsite šašlykus? Paskambinkite, padėsime.

* * *

Kokios malkos tinkamiausios šašlykinei?

Tinkamiausios ir bene dažniausiai naudojamos beržo malkos, nors ne prastesnis yra ir juodalksnis. Jis tinka ir namams žiemą šildyti. Šašlykams kepti galima naudoti ir uosį, tačiau jo nerekomenduotume, nes greičiau sudegs pati šašlykinė. www.aeton.lt malkos šašlykams      www.aeton.lt malkos saslykinei

Kokios malkos kaitriausios?

Yra trys malkų kaitrumo grupės. Pirmajai, aukščiausiai, priskiriamas ąžuolas, beržas, uosis ir kiti kietieji lapuočiai (guoba, skroblas, vinkšna). Antroji kaitrumo grupė – juodalksnis, pušis, blindė. Trečioji – drebulė, baltalksnis, tuopa, eglė. Šašlykinėms tiks ir antros kaitrumo grupės medžiai. Spygliuočių malkų šašlykams kepti nerekomenduoja, nes jose yra sakų, šašlykų kvapas bus itin specifinis. Jau geriau – vaismedžių. O rūkant mėsą net patartina įdėti obels, ypač kriaušės, slyvos, vyšnios malkų. Jos priskiriamos aukščiausiai kaitrumo grupei, be to, mėsai suteikia išskirtinio kvapo. Dabar dažnai siaučiant vėtroms, laužančioms vaismedžių šakas ir verčiančioms ištisus medžius, jų patarčiau pasilikti malkoms.

* * *

Ką reiškia kaloringumas, kas tai yra?

Pirkdami malkas norime, kad jos būtų kuo kaitresnės ir ilgiau degtu. Malkų kaitrumas, tai ir yra plačiai vartojamas žodis – kaloringumas. Kaloringiausios yra pirmos kaitrumo grupės malkos.

* * *

Kam naudojamos malkos ?

 • Namų šildymui;
 • Židinio kūrenimui;
 • Mėsos ar žuvies rūkymui;
 • Maisto kepimui, šašlykų kepimu;
 • Pirties kūrenimui;

www.aeton.lt malkos židiniui www.aeton.lt zidinio malkos malkoswww.aeton.lt malkos pirciai

* * *

Kaip skirstomos malkos ?

Malkos skirstomos pagal malkų kaitrumo grupes.

 1. kaitrumo grupė: beržo, uosio, ąžuolo, klevo, skroblo, guobos malkos.
Išskiria šilumos (~ 2,65 – 2,93 Kw)
 2. kaitrumo grupė: pušies, juodalksnio, blindės malkos. Išskiria šilumos (~ 2,15-2,21 Kw)
 3. kaitrumo grupė: eglės, drebulės, liepos, tuopos, gluosnio, baltalksnio, ievos malkos. Išskiria šilumos (~1,87 – 2,10 Kw).

* * *

Kokias malkas parduodate ?

 • Uosinės malkos;
 • Ąžuolinės malkos;
 • Beržinės malkos;
 • Minkštųjų lapuočių malkų derinys;
 • Skroblo malkos;
 • Pušinės malkos;
 • Alksnio malkos;
 • Juodalksnio malkos;
 • Eglinės malkos;
 • Drebulinės malkos;
 • Malkų miksas.

Turite klausimų ?

AETON-numeris