9 priežastys, kodėl naujas žiemines padangas turėtumėte įsigyti internetu

Naujieji metai atneša naujų iššūkių ir pasiryžimų. Kai kurie iš mūsų pasižada 2019 m. sveikiau maitintis, daugiau sportuoti ar skaityti daugiau knygų, kiti pasiryžta tapti draugiškesni aplinkai ir sumažinti anglies dioksido pėdsaką. Vienas iš būdų tai padaryti – šaltesniais mėnesiais pakeisti vasarines padangas į žiemines. Tai ne tik padės jums saugiau vairuoti nepalankiomis sąlygomis, bet ir sumažins degalų sąnaudas bei išmetamo CO2 kiekį. Tačiau rasti gerą žieminių padangų komplektą gali būti sudėtinga, ypač jei negyvenate vietovėje, kurioje žiemos būna atšiaurios. Daugelis parduotuvių jų turi tik nuo lapkričio mėnesio, todėl daugelis žmonių laukia iki paskutinės minutės, kad jas įsigytų. Šiame straipsnyje pateikiamos 9 priežastys, kodėl žiemines padangas turėtumėte pirkti internetu, o ne ne internetu.

Tai patogu

Žieminės padangos sukurtos specialiai šaltoms, drėgnoms ir apledėjusioms sąlygoms, kurios būna šaltuoju metų laiku. Todėl jos taip pat yra sunkesnės ir talpesnės nei vasarinės padangos, todėl jas keisti sunkiau ir brangiau. Kai kurie padangų pardavėjai dirba 7 dienas per savaitę, tačiau daugelis jų nedirba. Be to, daugelis jų siūlo ribotą darbo laiką savaitgaliais, kad sumažintų į parduotuves įeinančių ir išeinančių žmonių skaičių. Dėl to įtempto gyvenimo būdo žmonėms sunku išsirinkti tinkamas padangas savo transporto priemonėms. Kai žiemines padangas perkate internetu, šis procesas daug patogesnis. Galite tai daryti savo tempu, bet kuriuo paros metu ir patogiai įsitaisę savo namuose.

Internete galite rasti didesnį pasirinkimą

Kaip minėta pirmiau, daugelis padangų pardavėjų žieminių padangų atsargas lentynose laiko tik kelis mėnesius per metus. Todėl jie turi mažiau rūšių ir dydžių atsargų nei likusią metų dalį. Tuo tarpu internetinės padangų parduotuvės turi atsargų ištisus metus, nepriklausomai nuo sezono. Alytaus padangų perdirbimo gamyklos gaisras Tai reiškia, kad galite rinktis iš didesnio padangų tipų ir dydžių pasirinkimo. Taip pat galite palyginti skirtingų žieminių padangų kainas ir savybes, ko negalėsite padaryti apsilankę parduotuvėje.

Internetinėse parduotuvėse galima įsigyti geresnės kokybės padangų

Ne visi padangų pardavėjai yra vienodi. Nors padangų parduotuvės teikia svarbias paslaugas, jos taip pat siekia uždirbti pinigų. Daugelis jų parduoda nekokybiškas žiemines padangas, kurios nėra tinkamos važiuoti apledėjusiomis sąlygomis. Be to, kai kurios iš jų netgi pataria klientams pirkti nedygliuotas žiemines padangas. Daugelyje šalių šios padangos yra nelegalios, o jų naudojimas apledėjusiuose keliuose gali būti labai pavojingas. Pirkdami žiemines padangas internetu galite būti tikri, kad jos yra kokybiškos ir tinkamos važiuoti apledėjusiomis sąlygomis. Taip yra todėl, kad internetinės parduotuvės, norėdamos gauti leidimą prekiauti padangomis, turi laikytis tam tikrų taisyklių. Ar pigios padangos? Vieni iš svarbiausių reikalavimų yra galiojantis verslo leidimas, galiojantis PVM mokėtojo kodas ir įmonės adresas. Jei žiemines padangas pirksite iš internetinės parduotuvės, turinčios šiuos įgaliojimus, būsite tikri, kad gausite geros kokybės padangas.

Internete galite gauti geresnes kainas

Žieminių padangų komplekto kaina priklauso nuo daugelio veiksnių, pavyzdžiui, padangų dydžio, prekės ženklo ir kitų savybių. Tačiau paprastai vidutinė žieminių padangų komplekto kaina yra nuo 100 iki 130 svarų sterlingų. Tačiau, jei padangas perkate internetu, turite papildomą privalumą – galite rinktis geriausias kainas. Be to, galite naudotis internetiniais nuolaidų kodais ir kuponais, kad dar labiau sumažintumėte kainą. Tai reiškia, kad žieminių padangų komplektą galite įsigyti už mažiau nei 100 svarų sterlingų. Be to, padangas galite pirkti likus porai savaičių iki žiemos, todėl tikėtina, kad rasite dar geresnes kainas. Pagal automobilį 

Prieš pirkdami galite perskaityti klientų atsiliepimus

Prieš pirkdami bet kokį gaminį norite įsitikinti, kad gausite tai, už ką mokate. Tai ypač aktualu perkant tokį svarbų dalyką kaip žieminės padangos Klaipėdoje jūsų automobiliui. Neužtenka vien tik žiūrėti į padangų kainą ir jų savybes. Taip pat turite įsitikinti, kad jos tinka jūsų automobiliui ir jūsų regionui. Kai kuriose internetinėse parduotuvėse yra skyrius, kuriame galite pateikti klausimus apie padangas, kitose – skyrius su klientų atsiliepimais. Jie gali būti labai naudingi, jei norite įsitikinti, kad padangos kaune, kurias ketinate pirkti, tinka jūsų automobiliui ir jūsų regionui.

Internetinės parduotuvės siūlo daugiau pristatymo galimybių

Kai kurios internetinės parduotuvės siūlo nemokamą pristatymą, o kitos ima mokestį. Nepaisant to, visos jos siūlo daugiau pristatymo galimybių nei jų kolegos, prekiaujantys plytinėse parduotuvėse. Kai kuriose net galima pasirinkti konkrečią dieną ir laiką, kada bus pristatytas krovinys. Tai ypač naudinga, jei perkate žiemines padangas antram automobiliui ir gyvenate atokioje vietovėje. Dauguma internetinių parduotuvių yra užmezgusios ryšius su logistikos įmonėmis, kurios gali pristatyti padangas per kelias dienas. Tai ryškus kontrastas parduotuvėse parduodamoms padangoms, kurias turėsite pasiimti iš parduotuvės. Padangos panevėžys.

Nėra rizikos mokėti per daug iš anksto

Kai kurie padangų pardavėjai reikalauja, kad už padangas sumokėtumėte iš anksto. Tai gali kelti problemų, jei padangos Šiauliuose  jūsų netenkina arba jei kitur rasite geresnį pasiūlymą. Tačiau pirkdami žiemines padangas internetu, už jas galite sumokėti tik tada, kai jos pristatomos į namus. Tai reiškia, kad nėra rizikos, jog sumokėsite per daug iš anksto ir bus sunku grąžinti pinigus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *